facebook tracking
Vad söker du?

Svenska Mäklarhuset Vallentuna

Connect
Svenska Mäklarhuset Vallentuna

Vi har kul på jobbet

 

 

IMG_2981.jpg

Stora Kvinns vardagsrum 1.jpg

 

Det viktigaste för oss är att kunderna alltid är trygga och nöjda med vårt arbete, samtidigt som vi måste tycka att det är kul att gå till jobbet.

 

Utbildning och gemenskap är viktigt för oss på Svenska Mäklarhuset.
Hos oss arbetar du i ett öppet och prestigelöst klimat med positiv anda. Vi är något för dig som har höga ambitioner, vill arbeta med likasinnade och ha roligt på jobbet!

Varför bli en SMH:are?

I vår platta organisation är möjligheter till karriär internt alltid nära, och din personliga utveckling är mycket viktig för oss.

Hos oss trivs du tack vare genuina kollegor, fungerande system och strukturer, men lika viktigt är förstås att vi vid sidan av arbetet träffas på minnesvärda kickoffer och utbildningar.

  • Personlig utveckling

    Arbetar du hos oss får du ta del av löpande sälj- och ledningsutbildningar, en generös friskvårdspolicy, bra betalt och möjligheten att själv bestämma över din utveckling och vidare avancemang i företaget.

  • Genomarbetad introduktion

    Nya kollegor får introduktionsutbildning och ges en introduktionsplan lokalt för bästa start där man följer med en rutinerad kollega i början för att ge feedback och coacha. Egen säljskola är nästa steg och med regelbunden träning kommer du att lyckas även när konkurrensen är som hårdast.

  • Vi är både stora och små

    Vi är den lokala och personliga mäklaren med den stora kedjans resurser!

Rosenborgsgatan 10-12
169 74 Solna Vägbeskrivning info@smh.se 08-444 74 80

Botkyrka


145 56 Botkyrka Vägbeskrivning botkyrka@smh.se 0812212880

Bromma

Gustavslundsvägen 167
167 51 Bromma Vägbeskrivning bromma@smh.se 08-26 05 60

Hammarby sjöstad, Nacka Sicklaön

Lugnets Allé 34
120 66 Stockholm Vägbeskrivning sjostan@smh.se 08-644 58 00

Hammarbyhöjden

Finn Malmgrens väg 9
121 38 Johanneshov Vägbeskrivning johanneshov@smh.se 08-600 03 20

Haninge

Vendelsö skolväg 124
136 71 Vendelsö Vägbeskrivning haninge@smh.se 08-122 105 00

Helsingborg


252 23 Helsingborg Vägbeskrivning

Hässelby, Spånga

Årevägen 25
162 61 Vällingby Vägbeskrivning vallingby@smh.se 08-37 27 20

Jakobsberg och Barkarbystaden

Riddarplatsen 5
17724 Järfälla Vägbeskrivning jarfalla@smh.se 08-584 006 30

Kungsholmen

Kungsholmstorg 4
11221 Stockholm Vägbeskrivning kungsholmen@smh.se 08-652 62 00

Kungsängen

Torget 2A
196 02 Kungsängen Vägbeskrivning kungsangen@smh.se 08-599 054 60

Lidingö

Herserudsvägen 22
181 50 Lidingö Vägbeskrivning lidingo@smh.se 08-562 08 300

Liljeholmen

Tellusborgsvägen 69
126 29 Hägersten Vägbeskrivning hagersten@smh.se 08-599 052 00

Malmö

Hamngatan 4
Malmö Vägbeskrivning

Nacka, Saltsjö-Boo

Orminge Centrum
132 30 Saltsjö-Boo Vägbeskrivning nacka@smh.se 08-715 09 80

Sigtuna

Nymärsta Gränd 5
195 21 Märsta Vägbeskrivning 08-591 140 00

Sollentuna

Edsbergs Torg 11
192 05 Sollentuna Vägbeskrivning sollentuna@smh.se 08-92 79 80

Solna

Råsundavägen 121
169 50 Solna Vägbeskrivning solna@smh.se 08-83 05 50

Sundbyberg

Sundbybergs Torg 3
172 67 Sundbyberg Vägbeskrivning sundbyberg@smh.se 08-28 06 90

Södermalm

Bastugatan 57
118 25 Stockholm Vägbeskrivning sodermalm@smh.se 08-640 71 00

Täby

Catalinavägen 8
183 68 Täby Vägbeskrivning taby@smh.se 08-765 36 40

Upplands Väsby


Upplands Väsby Vägbeskrivning

Uppsala

Ringgatan 22
752 17 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@smh.se 018-222 330

Vallentuna

Tuna Torg 1
186 31 Vallentuna Vägbeskrivning vallentuna@smh.se 08-684 397 90

Vasastan

Upplandsgatan 37
113 28 Stockholm Vägbeskrivning vasastan@smh.se 08-34 84 00

Älvsjö

Fru Marias Torg, Svartlösavägen 77
125 33 Älvsjö Vägbeskrivning alvsjo@smh.se 08-120 132 50

Ängelholm


Ängelholm Vägbeskrivning

Årsta

Årstavägen 51
120 54 Årsta Vägbeskrivning arsta@smh.se 08-722 39 00

Östermalm, Gärdet

Rindögatan 21
115 58 Stockholm Vägbeskrivning gardet@smh.se 08-120 33 555

Österåker

Ljusterövägen 3
184 95 Ljusterö Vägbeskrivning osteraker@smh.se 08-54242901

Jobbar du redan på Svenska Mäklarhuset?

Var med i rekryteringen och hitta din nästa kollega!

email
@smh.se
Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor